Lesrooster

Hieronder vind je het actuele lesrooster. In het lesrooster kun je zien op welke dag en waar in de stad er les wordt gegeven aan de verschillende leeftijdsgroepen. Kinderen met wat meer turntalent mogen ook extra trainen op de selectie-uren, de leiding selecteert je en nodigt je daarvoor uit. Enkele weken in het jaar wordt er helaas geen les gegeven vanwege de vakanties. Deze weken staan vermeld in het vakantierooster.

Lessen worden gedurende het hele jaar aangeboden met uitzondering van feest- & vakantiedagen. Soms worden er in de vakantie wel open lessen aangeboden. Houd daarvoor onze Facebookpagina en onze website in de gaten.

Wil je ook een keer mee komen doen? Vul dan de proefpagina in met de les naar voorkeur en je krijgt een bevestiging of er ruimte in de les is.

MAANDAG
Agaatstraat 10 Vinkhuizen
16.00-16.45 Kleuters 3-6 jr Kleutergym Marjan van der Zee VERVALLEN 
16.45-17.45 Jongens 7-11 jr Gymnastiek Marjan van der Zee
17.45-18.45 Meisjes 7-10 jr Gymnastiek Marjan van der Zee
18.45-19.45 Meisjes 10-15jr Gymnastiek Marjan van der Zee
Ossehoederzaal Paddepoel ingang via Draakstraat, trap op naar 1 etage
16.30 – 18.00 Selectie heren o.b. Turnen Jan Schuurman
18.00 – 20.00 Selectie heren b.b. Turnen Jan Schuurman
Stoepemaheerd 9 Beijum
16.00-16.45 Kleuters 3-6 jr Kleutergym Suzan van Houten -Wesseling
16.45-17.45 J/M 7-9 jr Gymnastiek Suzan van Houten -Wesseling
17.45-18.45 Meisjes 10-14 jr Gymnastiek Suzan van Houten- Wesseling
Zuiderweg 70 Hoogkerk Gymzaal
15.30-16.15 Kleuters 3-6 jr Kleutergym Vera de Geus
16.15-17.15 Meisjes 6-7 jr Gymnastiek Vera de Geus
17.15-18.15 Meisjes 8-9 jr Gymnastiek Vera de Geus
18.15-19.15 Meisjes vanaf 10 jr Gymnastiek Vera de Geus
Siebe Jan Bouma School
Oliemuldersweg 47 Oosterpark
15.30-16.20 J/M 6-10jr Streetdance  nog niet bekend
Travertijnstraat 12 Vinhkuizen
17.15-18.45 Upgrade Fusion streetdance selectie Melanie Bolhuis 
Kooistukken 86 Eelde
17.00-18.00 j/m 7-9 jr Freerunnen Matthias Oosterhoff
18.00-19.00 j/m 10-12 jr Freerunnen Matthias Oosterhoff
19.00-20.00 35+ Fit & Fun Matthias Oosterhoff
DINSDAG
Canadalaan 4 de Wijert
15.45-16.30 Kleuters 3-6 jr Kleutergym Jan Schuurman
16.30-17.30 Meisjes 6-7jr Gymnastiek Jan Schuurman
17.30-18.30 Meisjes 8-9jr Gymnastiek Jan Schuurman
18.30-19.30 Meisjes 10-15 Gymnastiek Jan Schuurman
19.30-20.30 35+ Fit & Fun Jan Schuurman
20.30-22.00 Dames turnen 18+ Turnen Jan Schuurman
Zuiderweg 70 Hoogkerk Gymzaal
17.00-19.00 Dames A selectie o.b. Turnen Laila Kranenborg
19.00-21.00 Dames A selectie b.b. Turnen Laila Kranenborg
WOENSDAG
Goudenregenplein 1 Oosterpark
14.20-15.10 j/m 7-9 jr Freerunnen Jos Hindriks
15.10-16.00 j/m 10-12jr Freerunnen Jos Hindriks
 Ossehoederzaal  Paddepoel  ingang via Draakstraat,  trap op naar 1e etage
15.00-17.00 D A/B selectie o.b. Turnen Jan Schuurman & Ella Welling
17.00-19.00 D A/B selectie b.b. Turnen Jan Schuurman & Ella Welling
19.00-20.30 Jongens/Heren 12+ Turnen Jan Schuurman
Travertijnstraat 12 Vinkhuizen
 16.00-17.00  J/M 6-8 jr Streetdance  Melanie Bolhuis
17.00-18.00 J/M 9-10jr Streetdance Melanie Bolhuis
18.00-19.00 J/M 11-12jr Streetdance Melanie Bolhuis
19.10-20.00 J/M selectie jazz/show Melanie Bolhuis
Borchkwartier Eelderwolde
 16.00-17.00 kleuters j/m 3-6 jr  turnen  Yanissa Neef
 17.00-18.00 meisjes 6/7 jaar  turnen  Yanissa Neef  
 18.00-19.00 meisjes 7/8 jaar  turnen  Yanissa Neef
CorpusHuis Corpus den Hoorn
 16.30-17.30  meisjes basis Ritmisch Gymnastiek  Roosmarijn Piek
 17.30-18.30  meisjes selectie Ritmisch Gymnastiek  Roosmarijn Piek
Zuiderweg 70 Hoogkerk gymzaal
17.00-18.00 J/M 6-8 jr Gymnastiek Dave Bol
18.00-19.00 8-14jr Freerunnen Dave Bol
DONDERDAG
W.A. van Liefland school
Bessemoerstraat 6 Paddepoel
12.30-13.30 j/m 12+ freerunnen Yoshua Csonka
 
Borchkwartier Ter Borch
15.30-16.30 meisjes 8-9 jaar Gymnastiek Erzsi Sprong
16.30-17.30 Meisjes 9-10jr Gymnastiek Erzsi Sprong
17.30-18.30 Meisjes 10-11jr Gymnastiek Erzsi Sprong
18.30-20.00 Meisjes 12-16jr Gymnastiek Erzsi Sprong
Kiel 9 Lewenborg
16.30-17.15 Kleuters 3-6jr Kleutergym Jelle Klont
17.15-18.15 J/M 6-9jr Gymnastiek Jelle Klont
18.15-19.15 Meisjes 10-14jr Gymnastiek Jelle Klont
Ossehoederstraat Paddepoel ingang via Draakstraat, trap op naar 1e etage
15.30-17.00 Heren selectie o.b. Turnen Jan Schuurman
17.00-18.00 Meisjes 6-9jr Gymnastiek Jan Schuurman
18.00-19.00 Meisjes 10-14jr Gymnastiek Jan Schuurman
19.00-20.30 Heren selectie b.b. Turnen Jan Schuurman
20.30-22.00 Dames turnen 18+ Turnen Jan Schuurman
Zuiderweg 70 Hoogkerk gymzaal
08.45-09.30 Peuters 2-4jr Peutergym Danielle de Vries
09.45-10.30 Peuters 2-4jr Peutergym Danielle de Vries
16.00-18.00 Kikkerkweek M 5-7jr Turnen Ella Welling
18.00-19.00 Meisjes 8-12jr Gymnastiek Margot Vochteloo
Stoepemaheerd 9 Beijum
17.30-18.30 j/m 7-9jr freerunnen Dave Bol
18.30-19.30 j/m 10-12jr freerunnen Dave Bol
Zuiderweg 70 Hoogkerk danszaal
16.30-17.30 meisjes 5-6jr jazzdance Melanie Bolhuis
17.30-18.30 meisjes 7-9jr jazzdance Melanie Bolhuis
18.30-19.30 meisjes 10-14jr jazzdance Melanie Bolhuis
VRIJDAG
Borchkwartier Eelderwolde
13.00-14.00 J/M  4-6jr Kleutergym Jan Schuurman
14.00-15.00 J/M 7-9jr Gymnastiek Jan Schuurman
15.00-16.00 Jongens 8-13jr Gymnastiek Jan Schuurman
Canadalaan   4 De Wijert
17.00-18.00 J/M vanaf 7 jr Acrogym basis Tim van Rees
17.30-19.30 J/M vanaf 7 jr Acro wedstrijden Tim van Rees
Zuiderweg 70 Hoogkerk Gymzaal
16.00-18.00 Dames B selectie Turnen Jan Schuurman & Ella Welling
18.00-21.00 Dames A selectie Turnen Laila Kranenborg
Kiel 9 Lewenborg
15.00-16.00 J/M 7-9jr freerunnen Matthias Oosterhoff
16.00-17.00 J/M 10-12jr freerunnen Matthias Oosterhoff
 Travertijnstraat 12  Vinkhuizen
15.00-16.00 J/M 7-8jr  freerunnen  Paul Tondera
16.00-17.00 J/M 8-9jr freerunnen Paul Tondera
17.00-18.00 J/M 9-10jr freerunnen Paul Tondera
18.00-19.00 J/M 11-12jr freerunnen Rick Abbas -
19.00-20.30 J/M 13+ freerunnen Rick Abbas
 18.00-19.00  J/M 7-9jr freerunnen  Matthias OosterhoffBorchkwartier
ZATERDAG
Turnhal Sportcentrum Leek
16.00-18.00  Heren selectie Turnen Jan SchuurmanMarjan van der Zee

18.00-20.00  Dames A/ B Selectie Turnen Laila KranenborgLubbert de JongeMarjan van der Zee